Podmínky používání

24ledna

Posted on led 24, 2024 by Sára Potůčková

Úvod

Vítejte na webu TBM Truhlářství, odborníka na výrobu interiérových dveří na míru. Naše internetové stránky a související služby jsou Vám poskytovány na základě níže uvedených podmínek používání. Tyto podmínky vymezují práva a povinnosti mezi provozovatelem webu, jímž je Sára Potůčková s poštovní adresou náměstí Republiky 23, 301 00 Plzeň, Česká republika, a uživateli webu. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Pokud s některým z ustanovení nesouhlasíte, není Vám umožněno využívat naše služby. Podmínky používání jsou pravidelně aktualizovány a měněny, proto je důležité, abyste si je pravidelně přezkoumávali.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Zavazujeme se chránit Vaše osobní údaje a používat je pouze v souladu s platnými právními předpisy, především s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, budou použity výhradně k provozování našich služeb, zlepšení kvality našich služeb a komunikace s Vámi. Vaše údaje nebudou sdíleny s třetími stranami bez Vašeho výslovného souhlasu.

Používání obsahu a autorská práva

Všechny informace a materiály zveřejněné na našem webu, včetně textů, fotografií, designu a log, jsou chráněny autorským právem. Je zakázáno jakékoli kopírování, reprodukce, rozšiřování nebo jiné používání těchto materiálů bez předchozího písemného souhlasu majitele, Sáry Potůčkové. Účelem poskytovaných materiálů je informování zákazníků o našich službách a produktech. Jakékoli jiné využití materiálů je považováno za porušení autorských práv a bude řešeno v souladu s právními předpisy.

Závěr

Podmínky používání jsou závazným dokumentem, který reguluje Vaše využívání našich služeb. Důrazně doporučujeme, abyste se s nimi důkladně seznámili a respektovali je. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností se neváhejte obracet na majitelku webu, Sáru Potůčkovou, prostřednictvím emailu [email protected] nebo na výše uvedené adrese. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši další spolupráci.

Napsat komentář