Zásady ochrany osobních údajů

24ledna

Posted on led 24, 2024 by Sára Potůčková

Zásady ochrany osobních údajů

V TBM Truhlářství se zavazujeme chránit soukromí našich zákazníků a uživatelů naší webové stránky. Tento dokument 'Zásady ochrany osobních údajů' popisuje, jaké osobní údaje shromažďujeme, k jakým účelům je používáme, jak je ochraňujeme, a jaké jsou práva uživatelů v souvislosti s jejich osobními údaji. Shromažďujeme pouze ty osobní údaje, které jsou nezbytně nutné pro poskytování našich služeb a zlepšení funkcionality naší webové stránky.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme s cílem poskytovat a neustále zlepšovat kvalitu našich služeb. Tyto údaje zahrnují, ale nejsou omezeny na, jména, adresy, e-mailové adresy a telefonní čísla. Používáme tyto údaje pro komunikaci s našimi zákazníky, řízení objednávek, poskytování informací o novinkách a akcích, a zlepšení našich služeb a obsahu našich webových stránek. Závazek ochrany osobních údajů je pro nás prioritním cílem a přijímáme veškeré potřebné technické a organizační opatření k zajištění jejich bezpečnosti.

Práva subjektu údajů

Uživatelé mají právo na přístup k svým osobním údajům, právo požadovat opravu nepřesných údajů, odstranění údajů, omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Jsme připraveni poskytnout uživatelům veškeré informace o zpracování jejich osobních údajů a přijmout potřebné kroky k ochraně jejich práv.

Pro žádosti související s Vašimi osobními údaji nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese sara@tbmtruhlarství.cz nebo na poštovní adresu náměstí Republiky 23, 301 00 Plzeň, Česká republika.

Napsat komentář